Naudinga Jums

Smart Bricks

Naudinga Jums

Dirbant su keraminėmis ir klinkerio plytomis reikia samdyti aukštos kvalifikacijos mūrininką. Apdailos mūrui reikia specialaus skiedinio. Kitaip tariant, norint turėti apdailos mūrą iš keraminių arba klinkerio plytų, reikia aukštos kvalifikacijos ir brangių medžiagų.

Dirbant su „Smart bricks“ plytomis, nereikia mūrininką aukštos kvalifikacijos mūrininko. Apdailos mūras nereikalauja specialaus skiedinio. Taigi, norint turėti apdailos mūrą iš „Smart bricks“ plytų, nereikia aukštos kvalifikacijos darbininkų ir brangių medžiagų.

Mūrijimui naudojami šalčiui atsparūs plytelių klijai. Vieno maišo klijų (25 kg) užtenka 400–500 vnt. plytų mūrui.

Mūrijant „Smart bricks“ plytas, mūrijimo skiedinys reikalingas tik pirmos eilės išlyginimui, kitos eilės mūrijamos su klijais. Dėl „LEGO“ tipo sujungimų, mūrijimas yra paprastas, jis bus tikslus ir lygus, nes sujungimai neleidžia plytoms „vaikščioti“.

Atlikdami mūrijimo darbus su „Smart bricks“  plytomis, Jūs galite sutaupyti iki 50% darbo laiko.

Dirbant su „Smart bricks“ plytomis Jums nereikės daryti papildomos apdailos, užtenka plytas padengti  impregnantu, ir Jūs jau turite gražią sieną. „Smart bricks“ plytos lengvai dažomos, Jūs visada galite pakeisti esamą spalvą į kitą.

 

Apibendrinimas

„Smart bricks“ pranašumai:

Nereikia aukštos kvalifikacijos darbininkų – taupote pinigus;

Nereikia brangių medžiagų – taupote pinigus;

Nereikia papildomos apdailos – taupote pinigus;

Užtrunka mažiau laiko – taupote pinigus.