Apie mus

Smart Bricks

Įmonę įkūrė trys bendraminčiai, turintys ilgalaikės statybų, technologijų ir finansų patirties.

 

UAB „Sumanios plytos“ – tai inovatyvi auganti gamybos įmonė, pirmoji Lietuvoje pradėjusi gaminti ilgaamžes apdailos plytas moderniausiu sauso presavimo būdu. Plytos gaminamos iš kokybiško Lietuvos dolomito, naudojant aukšto slėgio presą.

 

Plytų forma yra naujoviška, vizualiai primenanti „Lego“ konstruktoriaus kaladėles. Tai leidžia statyti mažaaukščius objektus netgi žmonėms, neturintiems statybos darbų patirties, taupyti išlaidas. Analogiškas plytas pradėjo gaminti ir žymus JAV inovatorius Elon Musk!

Visada siekiame kokybės: „Smart bricks“ yra tvirtos, standartus atitinkančios plytos (detaliau galite pasidomėti mūsų „Privalumų“ skiltyje).

Mūsų tikslas – lankstumas: galime pagaminti Jūsų pasirinktų spalvų bei sendinimo plytas net ir mažomis, nuo 20 vienos rūšies vienetų partijomis.

„Smart bricks“: pigesnė ir greitesnė statyba, įveikiama ir neprofesionalui

Apibūdinant naujai rinkoje pasirodančių statybinių medžiagų pranašumus, paprastai vertinamos darbo sąnaudos, efektyvumas ir sukuriama vertė. „Smart bricks“ arba „Sumaniosios plytos“ statybos darbų trukmę, lyginant su įprasta, trumpina 2–3 kartus; su jomis, statydami mažaaukščius objektus, dirbti gali ir neprofesionalai; nebereikia papildomos apdailos. Taigi – per trumpesnį laiką ir su mažesnėmis finansinėmis sąnaudomis galima įsigyti estetišką apdailą.

Plačiau portale Statybunaujienos.lt
http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/Smart-bricks-pigesne-ir-greitesne-statyba-iveikiama-ir-neprofesionalui/12765