Naudinga Jums

Smart Bricks

Naudinga Jums

 

Daug klientų klausia: tai kokios tai jūsų plytos, ko skiriasi nuo kitų? Kur jos naudojamos ir t.t

Palyginome keramikinių, silikatinių ir „Smart bricks“ plytų charakteristikas, darbą su plytomis ir pavertėme į piniginę išraišką.

Plytų pasirinkimas viršelis.

Visą palyginimo lentelė galite parsisiusti iš čia.

 

Kur naudojamos Smart bricks plytos:

Vidaus pertvaros – nereikalauja papildomos apdailos, ertmių viduje galima paslėpti elektros ir kita instaliaciją, puikiai slopiną garsą.

Vidaus kolonos – Nereikalauja papildomos apdailos, greitai mūrijamos kolonos, lengvai galima padidinti kolonos laikomąja galia užbetonuojant ertmes.

Lauko kolonos, sienos, tvoros stulpai, tvoros ir t.t. – Smart bricks plytų šalčio atsparumas yra 100 ciklų (atlikti laboratoriniai bandymai) todėl jie atlaiko lietuviška žiemą.

Dirbant su keraminėmis ir klinkerio plytomis reikia samdyti aukštos kvalifikacijos mūrininką. Apdailos mūrui reikia specialaus skiedinio. Kitaip tariant, norint turėti apdailos mūrą iš keraminių arba klinkerio plytų, reikia aukštos kvalifikacijos ir brangių medžiagų.

Dirbant su „Smart bricks“ plytomis, nereikia aukštos kvalifikacijos mūrininko. Apdailos mūras nereikalauja specialaus skiedinio. Taigi, norint turėti apdailos mūrą iš „Smart bricks“ plytų, nereikia aukštos kvalifikacijos darbininkų ir brangių medžiagų.

Mūrijimui naudojami šalčiui atsparūs plytelių klijai. Vieno maišo klijų (25 kg) užtenka 400–500 vnt. plytų mūrui.

Mūrijant „Smart bricks“ plytas, mūrijimo skiedinys reikalingas tik pirmos eilės išlyginimui, kitos eilės mūrijamos su klijais. Dėl „LEGO“ tipo sujungimų, mūrijimas yra paprastas, jis bus tikslus ir lygus, nes sujungimai neleidžia plytoms „vaikščioti“.

Atlikdami mūrijimo darbus su „Smart bricks“  plytomis, Jūs galite sutaupyti iki 50% darbo laiko.

Dirbant su „Smart bricks“ plytomis Jums nereikės daryti papildomos apdailos, užtenka plytas padengti  impregnantu, ir Jūs jau turite gražią sieną. „Smart bricks“ plytos lengvai dažomos, Jūs visada galite pakeisti esamą spalvą į kitą.

 

Stulpų iš plytų, kainų palyginimas:

http://smartbricks.lt/wp-content/uploads/2019/05/SB-palyginimas-1.jpg

Visą palyginimo lentelė galite parsisiusti iš čia.

 

Apibendrinimas
„Smart bricks“ pranašumai:
Nereikia aukštos kvalifikacijos darbininkų – taupote pinigus;
Nereikia brangių medžiagų – taupote pinigus;
Nereikia papildomos apdailos – taupote pinigus;
Užtrunka mažiau laiko – taupote pinigus.